Slovenské banky s novinkami: 365 sa transformuje, Fio má push notifikácie

365.bank sa stáva fullservisovou bankou so všetkým, čo k tomu patrí. Fio banka zavácdza push notifikácie v rámci aplikácie pre smartfón.

Prečítať celý článok

Ako sa vyvíja ochrana smartfónov v posledných rokoch? Dominuje odtlačok prsta

Za posledné roky pribudli nové trendy v odomykaní smartfónov. PIN alebo heslo pomaly nahrádza skener odtlačkov prstov alebo odomykanie tvárou.

Prečítať celý článok

Smart Banka 2019: Poznáme najlepšie bankové aplikácie aj výhercu smartfónu za tisíc eur

Anketa Smart Banka 2019 zaznamenala celkovo 57 799 hlasujúcich, čo predstavuje 177% nárast oproti minulému ročníku. Všetci hlasujúci pritom vyjadrili svoju sympatiu voči banke a hlasovali za jednotlivé funkcionality, ktoré sú podľa nich najdôležitejšie. Na základe ich hlasovania sme vyhlásili výsledky ankety. Teraz vieme, ktorá banka má podľa Slovákov najlepšie mobilné bankovníctvo. Objektívne hodnotenie ankety Výsledok a ocenenie SmartBanka […]

Prečítať celý článok

Smart Banka 2019: Hlasujte za najlepšiu bankovú aplikáciu a vyhrajte smartfón v hodnote 1000 EUR!

V poradí už piaty ročník ankety Smart Banka opäť prináša celonárodnú súťaž o najlepšie bankové aplikácie na Slovensku. Zapojte sa do hlasovania a vyhrajte smartfón v hodnote až 1000 EUR!

Prečítať celý článok

Smart Banka Index: Ďalšie banky prinášajú Apple Pay (10/2019)

V rámci projektu SmartBanka sme vám predstavili SmartBanka Index – systém hodnotenia mobilných bankových aplikácií na základe funkcií aplikácií a ich hodnotenia používateľov v ankete SmartBanka. Ide o živý systém, ktorý neustále aktualizujeme. Na zmenu hodnotenia v rebríčku vplývajú jednak aktualizácie bankových aplikácií s novými funkciami a zároveň aj zmena preferencií používateľov. Ide o unikátne […]

Prečítať celý článok