Bankové novinky september 2021: Vylepšené aplikácie, biometria a vzdelávanie detí

Tak, ako každý mesiac, aj teraz vám prinášame súhrn toho najzaujímavejšieho, čo sa v poslednom čase udialo v slovenskom bankovom sektore.

Prečítať celý článok

Ako pretaviť potreby klienta do bankovej aplikácie

Vo svete bankových aplikácií bol donedávna trend dostať do nich čo najviac produktov a služieb. Zdá sa, že teraz prichádza obdobie, keď sa aplikácie budú prispôsobovať klientom podľa toho, ako sa menia ich potreby v čase, alebo ako narastá ich finančná gramotnosť. Neprekvapí, že hráč, ktorý mení optiku pohľadu na svet bankových aplikácií, je opäť […]

Prečítať celý článok

Smart Banka 2020 Powered by Payout: Poznáme najlepšie bankové aplikácie aj výhercu smartfónu za tisíc eur

V ankete Smart Banka 2020 ste mohli hlasovať za vaše obľúbené bankové aplikácie. Poznáme výsledky a výhercu smartfónu v hodnote 1000 eur.

Prečítať celý článok

Smart Banka 2020: bankové aplikácie pomôžu s finančným plánom

V ankete Smart Banka sa venujeme práve bankovým aplikáciám a ich možnostiam. Ako nás banky učia narábať so svojimi peniazmi?

Prečítať celý článok

Smart Banka 2020 powered by Payout: Stále máte šancu vyhrať smartfón za 1000 €. Hlasovanie predĺžené do 15. marca

Portál MôjAndroid.sk organizuje už šiesty ročník ankety Smart Banka 2020 powered by Payout. Ide o jedinečnú anketu, v ktorej v spolupráci s čitateľmi hľadáme banky s najlepším mobilným bankovníctvom a smart funkcionalitami na Slovensku. Vyše 30 000 hlasujúcich Anketa odštartovala 19. januára a od toho momentu sa do hlasovania zapojilo už viac ako 30 000 hlasujúcich. Avšak […]

Prečítať celý článok