Organizátor
Partneri ankety

Smart Banka 2017: Výsledky hlasovania

Takmer 16 000 zúčastnených hlasujúcich rozhodlo o najlepších smart bankách na Slovensku. Okrem samotných víťazov sme získali aj zaujímavý prehľad v medziročnom porovnaní. Skokanom roka sa tak stala Slovenská sporiteľna, ktorá zaznamenala najväčší medziročný nárast v percentuálnom vyjadrení počtu hlasov. V porovnaní s výsledkami ankety v roku 2015 zaznamenala najväčší relatívny nárast banka VÚB. Poradie na prvých troch miestach v ankete SmartBanka 2017 potom vyzerá nasledovne:

Tatra Banka (37,77 %)
ČSOB (16,09 %)
VÚB (13,32 %)

Ocenené bankové aplikácie

Ocenené bankové aplikácie rozpoznáte veľmi jednoducho pomocou “nálepky” s umiestnením v ankete.

Ktoré funkcie ľudí zaujímajú?

Vďaka vašim odpovediam sme mali možnosť dozvedieť sa viac o tom, čo používatelia očakávajú od svojich bánk. S analýzou dát nám pomáhala agentúra Median SK, vďaka ktorej sme zistili zaujímavé fakty. 24 % opýtaných uviedlo za svoju primárnu banku Tatra banku, kým v tomto ukazovateli je na druhom mieste je s 20 % Slovenská sporiteľňa. Spomedzi funkcií aplikácie respondenti najviac oceňujú zostatok na účtoch (65 %), platbu pomocou QR alebo čiarového kódu či IBAN skener.

Poznáme meno výhercu Samsung Galaxy S8!

Každý hlasujúci, ktorý správne vyplnil otázky v ankete a svoje konktaktné údaje, bol zaradený do hlasovania. Spomedzi všetkých platných hlasov sme vyžrebovali jedného, ktorý sa stáva majiteľom nového smartfónu Samsung Galaxy S8. Výherkyňou sa stala

Katarína Repková

GRATULUJEME 🙂