George Slovensko - Smart Banka

George Slovensko

Bankujte s Georgeom aj vo svojom mobile s našou novou, šikovnou aplikáciou. Rovnako užitočný ako na webe, s niekoľkými praktickými funkciami navyše.

Popis aplikácie

Ahoj, volám sa George a prinášam vám nové šikovné bankovanie aj do vášho smartfónu alebo tabletu. Prostredníctvom mojej aplikácie George si môžete na svojom mobile užívať všetky užitočné vychytávky, ktoré sú pre vás dostupné aj na webe.

Čo dokážem?
Bankujem kdekoľvek na svete
Je jedno, či ste v autobuse, v práci či na dovolenke. So mnou máte svoje financie vždy poruke. Stačí byť pripojený do bezpečnej internetovej siete.

Uložím všetky vaše dôležité kontakty
Dokážem automaticky ukladať všetky vami zadané IBAN-y, ktorým priradíte konkrétne mená. Nemusíte si tak pamätať zložité čísla, čím vám uľahčím zadávanie budúcich platieb.

Prihlásim vás odtlačkom prsta
Do aplikácie sa viete jednoducho prihlásiť pomocou odtlačku prsta. K dispozícii je aj prihlasovanie pomocou 6 miestneho kódu.

Platím skenovaním
Zabudnite na pracné vypisovanie čísla IBAN. Pomocou fotoaparátu v smartfóne naskenujem IBAN-y, QR kódy a poštové poukazy, čím zrýchlim a zjednoduším vaše platenie.

Som veselý a pestrý
Aj v mobile si môžete nastaviť vlastné farby, mená a fotografie, či dokonca usporiadanie hlavnej stránky.

Vo vyhľadávaní som majster
Nájdem transakcie nielen podľa mien v adresári, ale aj podľa časového obdobia či obchodníka, u ktorého ste nakupovali. Stačí zadať rôzne kľúčové slová, ktoré vám dokonca sám napoviem priamo na obrazovke vyhľadávania.

Čo pre vás chystám do budúcna?
– pridávanie vlastných poznámok k transakcii
– zobrazenie investičných produktov
– spravovanie šablón

Mám pre vás radu ako platiť ešte šikovnejšie
Stiahnite si aplikáciu Google Pay a plaťte ešte jednoduchšie a rýchlejšie! Stačí priložiť váš mobilný telefón s podporou NFC (Near Field Communication) k terminálu a váš nákup je zaplatený.
Teším sa, že ste sa rozhodli šikovne bankovať práve so mnou.

S pozdravom, váš George!

Novinky

Potrebujete si požičať, ale ešte nebankujete so Slovenskou sporiteľňou? UVERte v Georgea, on vám uverí tiež. A dá vám úver, aj keď vás ešte nepozná. To všetko rýchlo, jednoducho a moderne – cez mobil.
A pre vás, ktorí už Georgea používate, sme opravili niektoré nahlásené chyby a ďalej pracujeme na ďalších opravách a nových funkciách.

Obrazovky aplikácie

Funkcie a vlastnosti aplikácie

Bezkontaktná platba mobilom áno
Platba na telefónne číslo nie
Zabezpečenie pomocou odtlačku prsta áno
Možnosť vybaviť si nový účet online áno
Skener čiarových alebo QR kódov áno
Prehľad a správa výdavkov áno
Prehľad účtu áno
Pohyby na účte áno
Príkaz na prevod áno
Zostatok na účte áno
Prehľad platieb kartou áno
Prehľad čakajúcich platieb áno
Prehľad termínovaných vkladov áno
Kreditná/Debetná karta - zriadenie nie
Kreditná/Debetná karta - prehľad, pohyby, detail áno
Kreditná/Debetná karta - blokácia áno
Kreditná/Debetná karta - zmena limitov áno
Kreditná karta - splátka, úhrada dlhu áno
Úvery Predschválený spotrebný úver, prehľad a detail úverov, aktívny nákup spotrebného úveru, povoleného prečerpania, žiadosť o hypotéku cez digitál
Informačné správy áno
Zoznam pobočiek/bankomatov nie
Kurzový lístok áno
Ďalšie funkcie a informácie Dobitie kreditu na mobil, generovanie platobného QR kódu, možnosť uloženia príjemcov, zobrazenie investícií a sporení do podielových fondov, otvorenie/nákup pravidelného sporenia do fondov asset managementu, poistenie osobných vecí a karty, všetky typy sporení, skenovanie celej poukážky (nielen čiarového kódu na nej), vytvorenie PDF potvrdenia o platbe (v najbližšej verzii), vytváranie šablón, pridanie vlastnej poznámky alebo hashtagu k transakcii
Platforma Android, iOS

ESET - Pre bezpečnejšie online platby

Mobile Security & Antivirus

Organizátor
Partneri ankety