George Slovensko - Smart Banka

George Slovensko

Bankujte s Georgeom aj vo svojom mobile s našou novou, šikovnou aplikáciou. Rovnako užitočný ako na webe, s niekoľkými praktickými funkciami navyše.

George

Jednoduchý a bezpečný banking v mobile pre viac ako milión ľudí na Slovensku. V App Store aj v Google Play má 4,8 z 5 hviezdičiek pri viac ako 160-tisíc hodnoteniach. Spoznajte aj vy inovácie v najväčšej digitálnej banke vďaka Georgeovi.

Klientom na pár klikov a žmurknutí

Stiahnuť apku, nájsť svoj občiansky preukaz a prípadne sa aj trochu učesať. Následne už iba dve fotografie preukazu, jedna selfie a v okamžiku ste súčasťou najväčšej digitálnej banky na Slovensku.

Peniaze vyberáte mobilom

Na výber peňazí z bankomatu už nepotrebujete kartu. Sumu si vyklikáte v mobile a peniaze vyberiete cez jeden z našich 750 bankomatov.

Bezpečné platenie na internete 

Cíťte sa v bezpečí pri online nákupoch s virtuálnou kartou. Pri akomkoľvek podozrení kartu bezplatne zrušíte a v Georgeovi si zriadite novú. Môžete si ju tiež jednoducho dočasne zablokovať a potom znova odblokovať. Na pár klikov si viete zriadiť aj nové poistenie online platieb.

Pohodlné a bezpečné prihlasovanie

George vás pozná. Na prihlásenie vám bude stačiť snímok tváre či odtlačok prsta. Biometriu využijete aj na bezpečné potvrdzovanie platieb cez mToken.

Rýchle a jednoduché platby

Vďaka okamžitým platbám posielate peniaze aj do inej banky za pár sekúnd. S Georgeom navyše skenujete QR kódy, poštové poukážky či IBANy. Účty s priateľmi si vyrovnáte jednoducho cez Payme.

Platby mobilom a hodinkami

Podporujeme všetky dostupné služby na platenie mobilom a hodinkami – Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay a XiaomiPay

Majster v investovaní

Pravidelné investovanie do ETF fondov, nákup akcií svetových firiem a sledovanie hodnoty investícií v reálnom čase a v prehľadných grafoch? Pre Georgea je to hračka.

George Moneyback

Vďaka programu George Moneyback každý mesiac získavate odmeny za svoje nákupy v podobe cashbackov alebo zľavových kupónov na obľúbené svetové aj slovenské značky.

Pobočka v mobile

Ak potrebujete s niečím poradiť, napíšte nám cez Messenger priamo v Georgeovi. Navyše, v sekcii eBanka si vybavíte množstvo produktov online od sporení až po hypotéku či poistenie.

Čo sa chystá na rok 2024?

Rok 2024 prinesie jednoduchšie podpisovanie platieb a viacero ďalších noviniek. George apka bude významným kontaktným bodom pre komunikáciu s bankou, a tešiť sa môžu aj mladší používatelia smartfónov, pre ktorých pripravujeme špeciálne upravenú apku. Okrem toho budeme naďalej vylepšovať možnosti a zážitok z investovania, ktoré už v aktuálnej podobe patrí medzi špičku na trhu.

Obrazovky aplikácie

Funkcie a vlastnosti aplikácie

Zobrazenie zostatku na účte bez prihlásenia nie
Založenie účtu priamo cez aplikáciu áno
Prehľad čakajúcich platieb áno
Podpisovanie transakcií pomocou push notifikácií áno
Správa príjemcov áno
Vytvorenie a správa Inkasa áno
Výber z bankomatu mobilom áno
Vytvorenie platobného QR kódu pre prijatie platby áno
Posielanie peňazí na telefónne číslo nie
Sledovanie výdavkov áno
Finančné plánovanie a správa áno
Zobrazenie PINu ku karte áno
Chat v aplikácii so zástupcom banky áno
Zmeny limitov na platobnej karte áno
Zobrazenie údajov platobnej karty áno
Sledovanie plnenia podmienok pre účet bez poplatku áno
Okamžité platby áno
Otvorenie detského účtu cez aplikáciu áno
Správa detských platobných kariet áno
Online podpisovanie zmlúv a dokumentov áno
Virtuálna karta na platby cez internet áno
Volanie do banky cez overený kanál nie
Autorizácia platieb pomocou biometrie áno
Prihlasovanie pomocou biometrie áno
Blokovanie platobnej karty áno
Sporenie cez aplikáciu áno
Investovanie do ETF alebo podielových fondov cez aplikáciu áno
Založenie termínovaného vkladu cez aplikáciu áno
Nákup akcií cez aplikáciu áno
Priebežné sledovanie hodnoty investícií áno
Ďalšie funkcie a informácie Aktivácia kariet cez appku, dobitie kreditu na mobil, generovanie platobného QR kódu, možnosť uloženia príjemcov, zobrazenie investícií a sporení do podielových fondov, otvorenie/nákup pravidelného sporenia do fondov asset managementu, poistenie osobných vecí a karty, všetky typy sporení, skenovanie celej poukážky (nielen čiarového kódu na nej), vytvorenie PDF potvrdenia o platbe (v najbližšej verzii), vytváranie šablón, pridanie vlastnej poznámky alebo hashtagu k transakcii
Platforma Android, iOS, Huawei

Ostatné aplikácie banky

Organizátor
Partneri ankety