Prima Banka Peňaženka - Smart Banka

Prima Banka Peňaženka

Peňaženka je výborný nástroj na sledovanie vašich financií. S aplikáciou získate dokonalý prehľad o vašich účtoch, úveroch, sporeniach, termínovaných vkladoch aj o platobných kartách.

Popis aplikácie

Jednoduché a rýchle bankovanie – Peňaženka od Prima banky

Peňaženka je výborný nástroj na sledovanie vašich financií. S aplikáciou získate dokonalý prehľad o vašich účtoch, úveroch, sporeniach, termínovaných vkladoch aj o platobných kartách. Môžete s ňou jednoducho a rýchlo platiť, nastaviť si pravidelné platby a inkasá, kontrolovať výdavky, zaznamenávať všetky svoje príjmy, či nastaviť si pripomienky na úhradu dôležitých platieb. Vďaka systému zálohy od Prima banky máte vaše údaje vždy bezpečne zálohované a synchronizované medzi všetkými vašimi zariadeniami.

Jednoduché prihlasovanie, dokonalý prehľad o svojich financiách, rýchle platby.
Možnosť jednoducho požiadať o predschválenú Pôžičku alebo o Povolené prečerpanie na účte, či zriadenie Sporenia alebo vklady.

Prihlasovanie do Peňaženky je maximálne jednoduché. Prihlásite sa svojim menom, heslom do Internet bankingu, a prihlásenie overíte SMS kódom. Po prvotnom prihlásení si nastavíte 4-miestny PIN, prípadne zvolíte prihlasovanie cez odtlačok prsta alebo Face ID. Na ďalšie prihlasovanie už budete využívať len jednu z týchto možností.

V Peňaženke máte pod palcom prehľad všetkých produktov, ktoré využívate, vrátane pohodlnej správy vašich platobných kariet (aktivácia, blokovanie, zmena PIN či denného limitu, znovuvydanie karty, povolenie/zakázanie internetových platieb). Jednoduchý filter transakcií vám umožní vyhľadať požadovanú transakciu podľa kategórie, dátumu, alebo prostredníctvom fulltextového vyhľadávania. Platby zadáte jednoducho naskenovaním čiarového kódu, QR kódu, použitím šablón alebo funkciou Zopakovať platbu či Odpovedať platbou. Jednoduchým ťapnutím si môžete stiahnuť a uložiť informácie o spracovanej transakcii alebo vytvoriť si z nej trvalý príkaz.

Bezpečnosť platieb v Peňaženke je zabezpečená silnou autentifikáciou. Každá zadaná platba alebo trvalý príkaz je autorizovaný pomocou Vášho PIN kódu, ktorý ste si zadali pri prvotnom prihlásení do aplikácie, a ktorý poznáte iba vy. Platby môžete realizovať do výšky vášho denného limitu pre elektronické bankovníctvo.

Získať predschválenú Pôžičku alebo Povolené prečerpanie k účtu ešte nikdy nebolo jednoduchšie. Stačí iba ťapnúť na ponuku v časti Úvery priamo v aplikácii Peňaženka. V časti Sporenia a vklady si môžete pohodlne zriadiť aj Termínovaný vklad alebo pravidelné Sporenie k Osobnému či Študentskému účtu.

Vďaka aplikácii Peňaženka plaťte v obchodoch ešte jednoduchšie, priložením svojho mobilného telefónu k platobnému terminálu. Využiť môžete mobilné platby v rámci služieb Google Pay, Apple Pay, Xiaomi Pay alebo Garmin Pay.

V Nastaveniach aplikácie si môžete nastaviť SMS notifikácie k účtu alebo Push notifikácie. Push notifikácie vám ponúkajú bezplatnú alternatívu k SMS notifikáciám a poskytujú dokonalý prehľad o každom pohybe na vašich účtoch alebo vás informujú o novej správe v schránke správ.

K tomu všetkému nájdete v aplikácii aj prehľad pobočiek a bankomatov Prima banky spolu s kontaktnými informáciami a možnosťou rýchlej navigácie k nim.

Obrazovky aplikácie

Funkcie a vlastnosti aplikácie

Zobrazenie zostatku na účte bez prihlásenia nie
Založenie účtu priamo cez aplikáciu áno
Prehľad čakajúcich platieb áno
Podpisovanie transakcií pomocou push notifikácií áno
Správa príjemcov áno
Vytvorenie a správa Inkasa áno
Výber z bankomatu mobilom áno
Vytvorenie platobného QR kódu pre prijatie platby áno
Posielanie peňazí na telefónne číslo nie
Sledovanie výdavkov áno
Finančné plánovanie a správa áno
Zobrazenie PINu ku karte áno
Chat v aplikácii so zástupcom banky nie
Zmeny limitov na platobnej karte áno
Zobrazenie údajov platobnej karty áno
Sledovanie plnenia podmienok pre účet bez poplatku nie
Okamžité platby nie
Otvorenie detského účtu cez aplikáciu áno
Správa detských platobných kariet áno
Online podpisovanie zmlúv a dokumentov áno
Virtuálna karta na platby cez internet nie
Volanie do banky cez overený kanál nie
Autorizácia platieb pomocou biometrie áno
Prihlasovanie pomocou biometrie áno
Blokovanie platobnej karty áno
Sporenie cez aplikáciu áno
Investovanie do ETF alebo podielových fondov cez aplikáciu nie
Založenie termínovaného vkladu cez aplikáciu áno
Nákup akcií cez aplikáciu nie
Priebežné sledovanie hodnoty investícií nie
Ďalšie funkcie a informácie • Dobitie Easy karty • Vytvorenie platobných šablón a zoznamu príjemcov • Povolenie/zakázanie internetových platieb kartou • Zobrazenie/zmena ePIN pre platby kartou • Nastavenie PINu a zmena PIN ku karte • Žiadosť o vydanie novej karty • Pridanie PK do Google Pay a Apple Pay • Správa a blokovanie prihlásených zariadení • Aktualizácia občianskeho preukazu, trvalej a korešpondenčnej adresy • Prehľad a stiahnutie výpisov z účtu • Zadanie žiadosti o prenos účtu • Otvorenie odkladacieho účtu • Zriadenie/zrušenie SMS notifikácie a Push notifikácie • Digitálna karta • Nastavenie služby dynamickej konverzie meny na platobnej karte • Poskytnutie povoleného prečerpania k Študentskému účtu • Poskytovanie spotrebných úverov a povoleného prečerpania online
Platforma Android, iOS, Huawei
Organizátor
Partneri ankety