Prima Banka Peňaženka - Smart Banka

Prima Banka Peňaženka

Aplikácia Prima banky má názov Peňaženka.

Popis aplikácie

Jednoduché a rýchle bankovanie – Peňaženka od Prima banky

Peňaženka je výborný nástroj na sledovanie vašich financií. S aplikáciou získate dokonalý prehľad o vašich účtoch, úveroch, sporení aj o platobných kartách. Môžete s ňou jednoducho a rýchlo platiť, nastaviť si pravidelné platby a inkasá, kontrolovať výdavky, zaznamenávať všetky svoje príjmy, či nastaviť si pripomienky na úhradu dôležitých platieb. Vďaka systému zálohy od Prima banky máte vaše údaje vždy bezpečne zálohované a synchronizované medzi všetkými vašimi zariadeniami.

Jednoduché prihlasovanie, dokonalý prehľad a rýchle platby

Novinky: najnovšie môžete v časti Financie požiadať o predschválenú Pôžičku a načerpať ju jednoducho a rýchlo priamo v aplikácii.

Prihlasovanie do Peňaženky je maximálne jednoduché. Do Internet bankingu sa prihlásite svojim menom, heslom a prihlásenie overíte SMS kódom. Po prvotnom prihlásení si nastavíte 4-miestny PIN, prípadne prihlasovanie cez odtlačok prsta alebo FaceID (v prípade iOS)a na ďalšie prihlasovanie do Internet bankingu už budete využívať len jednu z týchto možností.

V Peňaženke máte pod palcom prehľad všetkých produktov, ktoré využívate, vrátane pohodlnej správy vašich platobných kariet (aktivácia, blokovanie, zmena PIN či denného limitu, znovuvydanie karty, povolenie/zakázanie internetových platieb). Jednoduchý filter transakcií vám umožní vyhľadať požadovanú transakciu podľa kategórie, dátumu, alebo prostredníctvom fulltextového vyhľadávania. Platby zadáte jednoducho naskenovaním čiarového kódu, QR kódu, použitím šablón alebo funkciou Odpovedať platbou. Maximálny denný limit pre platby zadané cez aplikáciu Peňaženka je 1 500 eur.

K tomu všetkému nájdete v aplikácii aj prehľad pobočiek a bankomatov Prima banky spolu s kontaktnými informáciami a možnosťou rýchlej navigácie k nim.

Obrazovky aplikácie

Funkcie a vlastnosti aplikácie

Bezkontaktná platba mobilom áno
Platba na telefónne číslo nie
Zabezpečenie pomocou odtlačku prsta áno
Možnosť vybaviť si nový účet online nie
Skener čiarových alebo QR kódov áno
Prehľad a správa výdavkov áno
Prehľad účtu áno
Pohyby na účte áno
Príkaz na prevod áno
Zostatok na účte áno
Prehľad platieb kartou áno
Prehľad čakajúcich platieb áno
Prehľad termínovaných vkladov áno
Kreditná/Debetná karta - zriadenie nie
Kreditná/Debetná karta - prehľad, pohyby, detail áno
Kreditná/Debetná karta - blokácia áno
Kreditná/Debetná karta - zmena limitov áno
Kreditná karta - splátka, úhrada dlhu nie
Úvery Áno – možnosť požiadať prostredníctvom aplikácie o predschválený spotrebný úver – Pôžičku, taktiež možnosť požiadať o predschválené povolené prečerpanie
Informačné správy áno
Zoznam pobočiek/bankomatov áno
Kurzový lístok nie
Ďalšie funkcie a informácie Dobitie Easy karty, vytvorenie platobných šablón, funkcionalita rýchlej platby - Odpovedať platbou, zriadenie pravidelného Sporenia k účtu, jednoduché prihlásenie PIN, odtlačkom prsta alebo FaceID (iOS), zriadenie rozpočtu a sledovanie výdavkov aj pre neklientov, manažment platobných kariet, povolenie/zakázanie internetových platieb, Možnosť požiadať o znovuvydanie platobnej karty v prípade jej blokácie
Platforma Android, iOS

ESET - Pre bezpečnejšie online platby

Mobile Security & Antivirus

Organizátor
Partneri ankety